o firmie

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju kooperacją z zakresu obróbki ubytkowej metali: toczenia, frezowania, cięcia CNC i regeneracji siłowiniów hydraulicznych. Od początku działalności staramy się wychodzić naprzeciw wymogom i oczekiwaniom naszych Klientów. W naszej pracy na bieżąco uwzględniamy zmiany i potrzeby rynku w tym zakresie.

Do produkcji naszych wyrobów używamy najwyższej jakości surowców. Produkowane przez nas wyroby prezentują wysoką jakość i profesjonalizm, dodatkowo dzięki nawiązaniu długotrwałej współpracy z naszymi kooperantami jesteśmy w stanie rozwiązać wszelkie zagadnienia w zakresie projektowania i ewentualnych modyfikacji detalu wg. wymagań klienta.

Surowce które stosujemy w produkcji to najwyższej klasy stal. Nasze wysiłki podyktowane troską o wymagającego Klienta i sprostanie jego oczekiwaniom zyskały uznanie u naszych odbiorców. Pozwoliło nam to na znaczne zwiększenie produkcji. Wielu odbiorców już nam zaufało i nie zawiedliśmy ich. Czekamy na Twoją propozycję współpracy zapewniamy, że jesteśmy rzetelną i solidną firmą. Ze względu na bardzo niskie koszty własne jesteśmy w stanie zaoferować usługi po naprawdę korzystnej cenie, brak biurokracji i skomplikowanej administracji pozwala na pełne zorientowanie na klienta. Jeżeli interesuje Cię obróbka ubytkowa metali lub cięcie plazmowe CNC w okolicach Szczecinia, zapraszamy do współpracy.

Firma ArtMet specjalizuje się w kooperacji z firmami branży przemysłowej a także usługami dla osób prywatnych.